Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-13| Geodezja, Sprzęt

Nowe japońskie tachimetry już w Polsce

Oferta firmy TPI, wyłącznego dystrybutora sprzętu pomiarowego marki Sokkia i Topcon w Polsce, rozszerzyła się o dwie nowe serie tachimetrów – Topcon ES oraz Sokkia CX.


Nowe japońskie tachimetry już w Polsce
Najważniejsze cechy tych instrumentów to:
• dokładność kątowa: 2˝, 3˝, 5˝ lub 7˝;
• zasięg dalmierza do 5 km z lustrem oraz do 0,5 km bez lustra;
• innowacyjna funkcja TSshield umożliwiająca zdalne połączenie się z tachimetrem i np. wgranie nowego oprogramowania lub zablokowanie go w przypadku kradzieży;
• technologia Bluetooth dalekiego zasięgu Long Link, dzięki której nawet z odległości 300 m można używać dodatkowego kontrolera i przy tyczce wyzwalać pomiary czy wprowadzać opis mierzonego punktu;
• możliwość pracy do 36 godzin na jednej baterii;
• podświetlana klawiatura;
• odporność na pył i wilgoć zgodnie z normą IP66.

Źródło: TPI


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS