wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-10-31| Geodezja, Mapy, Prawo, Ludzie, Instytucje

W stołecznym Biurze Geodezji i Katastru dwóch wicedyrektorów


Według nieoficjalnych informacji od 1 listopada stołeczne Biuro Geodezji i Katastru będzie miało dwóch wicedyrektorów. Poza obecnym – Dariuszem Pręgowskim, funkcję tę obejmie Jadwiga Rygol, będąca do tej pory naczelnikiem Wydziału Katastru w tym Biurze.

Dyrektorem BGiK i geodetą m.st. Warszawy jest Tomasz Myśliński, od miesiąca doradca głównego geodety kraju – Wiesława Potrapeluka, powołanego na to stanowisko 27 września br.

JP


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do geodet Zazdrość??? tzn ze komentarze piszą sami pracownicy BGiK. Dobre. Czy z wlasnej woli? A propo przejscia do GUGiK to mam pytanie w jakim charakterze maja te osoby byc tam zatrudnione bo sledzac osiagniecia to widze mierny poziom GUGiK
odpowiedz zgłoś
...????? O tak. Popieram przedmówcę. Takich szefów można tylko kochać a jeśli przyjdzie nowe a oni przejdą lub nie do GUGIK to cieszmy sie z nimi. A tak szczerze to na jaki temat ta durna dyskusja? To zwykła zazdrość, że p.Jadwiga R. została wicedyrektorem. Nie dajmy się zwariować. Życie zbyt krótko trwa.!!
odpowiedz zgłoś
Pracownik BGiK Możecie nam wszyscy zazdrościć szefostwa. Uważam że najlepsze w kraju.
odpowiedz zgłoś
Też nic Was nie rozumiem. TO chyba takie komentowanie spowodowanie własnym niedowartościowaniem. Pozdrawiam.
odpowiedz zgłoś
Ludzie o co Wam chodzi?
odpowiedz zgłoś
Prawie jak art 226 kodeksu karnego Art. 226.
odpowiedz zgłoś
Aha! po prostu "dupochron". Ileż to emocji, taka zmiana! a wydawałoby się, że to tylko stanowisko zastępcy dyrektora.
odpowiedz zgłoś
.. Do Horro!Jak Pan DP odezdzie do GUGIK-u to Jadzia R. razem z nim, jadą w końcu na tym samym wózku! A cała ta zmiana to raczej zabezpieczenie sie przed niekorzystnym ( przynajmniej dla dyrekcji BGiK-u ) wynikiem wyborów w W-wie.
odpowiedz zgłoś
... pamiętajcie - nowe będzie gorsze Słusznie, takich szefów jak w BGiK to ze swieca szukac i oby nam trwali na tych stanowiskach jak najdłużej. A niech się mnożą dyrektory. Na zdrowie.
odpowiedz zgłoś
Wszystkim życzę taki szefów jak w BGiK, gratulacje dla Pani Jadwigi.
odpowiedz zgłoś
do obserwatora Uniknięcia odpowiedzialności za co? Bo nie bardzo rozumiem komentarz. Czy tak sobie bez pomyślenia piszemy?
odpowiedz zgłoś
zmiana warty? chyba to jest raczej unikniecie odpowiedzialnosci przez Naczelnego. I szykowania ladowania w gugik po wyborach
odpowiedz zgłoś
Być może, to celowe manewry. Być może, Pan Dariusz będzie się katapultował do GUGiK? Jeśli tak, gratulacje!
odpowiedz zgłoś
Niebezpieczne manewry ....... Tylko żeby Pan Dariusz nie musiał się katapultować. Każdy ruch na stołkach jest niebezpieczny. Gratulacje dla Pani Jadwigi.
odpowiedz zgłoś
14 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS