Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-09| GIS, Firma, Software

MapaMap gotowa na Euro

Firma Imagis udostępniła MapęMap 2012 – system nawigacji samochodowej GPS dla kibiców, którzy wybierają się na zbliżające się mistrzostwa Europy w piłce nożnej.


MapaMap gotowa na Euro

Aplikacja dostępna jest dla przenośnych urządzeń GPS z systemem Windows CE oraz dla SmartPhonów z systemem Android. Wkrótce pojawi się również dla telefonów iPhone. MapaMap 2012 zawiera:
• szczegółowe mapy Polski i Ukrainy od lokalnych dostawców map,
• lokalizację wszystkich stadionów wraz z wizualizacjami 3D dla: Gdańska, Poznania, Warszawy, Wrocławia, Charkowa, Doniecka, Kijowa i Lwowa,
• strefy kibica, referencyjne obiekty POI, centra pobytowe i treningowe drużyn, a także trasy turystyczne po miastach organizujących mecze.

W wersji dla systemu Android aplikacja kosztuje 149 zł (licencja LIFE TIME nieograniczona czasowo) lub 99 zł (licencja na pół roku). Dla przenośnych urządzeń GPS z systemem Windows CE MapaMap 2012 kosztuje 149 zł. Aplikację można pobrać ze strony internetowej MapaMap.pl.

MapaMap 2012 działa w trybie off-line, co oznacza, że można z niej korzystać bez dostępu do internetu, a użytkownik nie ponosi kosztów transmisji danych, w tym także kosztów roamingu, co jest istotne dla osób wybierających się na Ukrainę. Cały system nawigacji wraz z mapami jest instalowany w pamięci wewnętrznej telefonu lub na karcie SD.

Źródło: Imagis


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS