Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-08| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Siedmiu kandydatów na stanowisko GGK

Jak poinformował Geoforum.pl rzecznik prasowy Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji Artur Koziołek, aplikacje na stanowisko głównego geodety kraju złożyło 7 osób.


Siedmiu kandydatów na stanowisko GGK

Niestety, nazwiska kandydatów mogą zostać ujawnione dopiero po zakończeniu I etapu naboru, tj. po sprawdzeniu dokumentów złożonych przez kandydatów pod względem spełniania wymogów formalnych określonych w ogłoszeniu o naborze. Termin jego zakończenia na razie nie został określony.

W skład powołanego przez ministra Michała Boniego zespołu, który przeprowadza nabór, wchodzą:
• zastępca dyrektora Departamentu Administracji Publicznej Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji dr Marek Naglewski (przewodniczący Zespołu),
• przewodniczący Państwowej Rady Geodezyjnej i Kartograficznej prof. Bogdan Ney,
• dyrektor generalny MAC Edyta Szostak.

Przy okazji uzyskaliśmy bliższe informacje na temat pozostałych etapów procedury.
Etap II polega na wypełnieniu przez kandydatów kwestionariuszy w zakresie kompetencji kierowniczych. Ocena kompetencji przeprowadzona zostanie przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje w tym zakresie upoważnioną przez zespół.
Etap III stanowią: prezentacja i rozmowa kwalifikacyjna. W celu umożliwienia kandydatom wcześniejszego przygotowania prezentacji i jej konspektu kandydaci otrzymają temat prezentacji (jednakowy dla wszystkich) na co najmniej dzień przed wyznaczonym terminem jej przeprowadzenia wraz z informacją o konieczności przedłożenia zespołowi pisemnego konspektu zawierającego w szczególności plan oraz główne tezy prezentacji. Rozmowa kwalifikacyjna „odnosić się będzie do wymagań stanowiska”.

W wyniku naboru zespół wyłoni nie więcej niż trzech kandydatów spośród osób biorących udział w III etapie naboru, a następnie niezwłocznie przedstawi ich ministrowi administracji i cyfryzacji. Głównego geodetę kraju powoła prezes Rady Ministrów na wniosek ministra. Ostateczny termin zakończenia naboru zależeć będzie od harmonogramu, który ustalony zostanie przez zespół.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS