Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-08| Teledetekcja, Przetargi

Warszawa zamawia fotoplan

Stołeczny ratusz ogłosił przetarg o szacunkowej wartości poniżej 200 tys. euro na wykonanie zdjęć lotniczych i cyfrowego fotoplanu Warszawy.


Warszawa zamawia fotoplan <br />
Serwis mapowy Urzędu m.st. Warszawy
Serwis mapowy Urzędu m.st. Warszawy

Fotoplan ma mieć rozdzielczość 10 cm i być wykonany w układzie 2000 dla 737,6 km kw. Opracowanie ma być przekazane zamawiającemu do 10 września, a termin wykonania zamówienia wyznaczono na 12 listopada. Zdjęcia lotnicze do fotoplanu mają być wykonane od ustąpienia pokrywy śnieżnej do zazielenienia się drzew.

Jak napisano w SIWZ, fotoplan ma być przystający w sensie geometrycznym do opracowanej na podstawie zdjęć z wiosny 2010 r. ortofotomapy. Oznacza to, że istniejąca w zasobie ortofotomapa stanie się referencją geometryczną dla opracowywanego w ramach niniejszego zamówienia fotoplanu. Taki wymóg pozwoli zachować spójność geometryczną już istniejących opracowań wykonanych na bazie istniejącej ortofotomapy z opracowaniami które będą tworzone na bazie zamawianego fotoplanu i dodatkowo pozwoli uprościć proces technologiczny wytworzenia fotoplanu.

Oferty można składać do 19 marca. Wadium nie jest wymagane.

Źródło: Urząd m.st. Warszawy, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS