Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-05| Mapy, Instytucje, Imprezy

Zapowiedź konferencji kartograficznej

XXVI Konferencja Historyków Kartografii pod hasłem „Kamienie milowe w kartografii” odbędzie się w dniach 13-15 września w Warszawie.


Zapowiedź konferencji kartograficznej

W programie przewidziano dwa dni sesji referatowych i posterowych, a także wystawę i wycieczkę krajoznawczą. Patronat honorowy nad konferencją objął główny geodeta kraju. Koszt uczestnictwa (bez noclegów) to 300 zł. Organizatorami są: Zespół Historii Kartografii przy Instytucie Historii Nauki PAN, Archiwum m.st. Warszawy, Instytut Geodezji i Kartografii, Kasa i. J. Mianowskiego Fundacja Popierania Nauki, Stowarzyszenie Przyjaciół Archiwum Państwowego m.st. Warszawy, Towarzystwo Naukowe Warszawskie oraz Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne.

Komunikat
Karta zgłoszeniowa

Źródło: ZHK PAN


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS