wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-02| Przetargi

Myślenice zamawiają ortofoto

Starostwo Powiatowe w Myślenicach ogłosiło przetarg na wykonanie zdjęć lotniczych, numerycznego modelu terenu i ortofotomapy.


Myślenice zamawiają ortofoto <br />
fot. Google Earth
fot. Google Earth

Opracowania mają być wykonane dla powierzchni 673 km kw. do końca czerwca br. Zdjęcia i ortofotomapa mają mieć piksel nie większy niż 10 cm. Rozdzielczość NMT ma być natomiast nie gorsza niż 5 metrów, a średni błąd wysokości nie może przekraczać 15 cm.

Oferty można składać do 15 marca br. Wadium: 8 tys. zł.

Zamówienie jest częścią budowy powiatowego systemu informacji przestrzennej realizowanego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Źródło: SP w Myślenicach


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
budzet ale w specyfikacji drobny mały zapis zmienia wszystko;) należy pomierzyć wszystkie nowe budynki zgodnie z K1. Niby pomiar stereoskopowy a w teren i tak będzie trzeba wyjść ;)
odpowiedz zgłoś
Budzet 500 tys?? całkiem sporo, patrzac na ostatnie rozstrzygniecia przetargow
odpowiedz zgłoś
Budzet słyszałem że ok 500 tys.
odpowiedz zgłoś
Budzet Czy wie ktos jaki jest budzet tego przetargu ??
odpowiedz zgłoś
ISOK A może zamiast mieszać to wystarczy sprawdzić - http://www.gugik.gov.pl/__data/assets/pdf_file/000 7/45754/Ortofotomapa-dla-miast-ISOK.pdf#lista miast
odpowiedz zgłoś
ISOK również zachęcam
odpowiedz zgłoś
ISOK ... zastanawiam się czy koledzy z Myślenic sprawdzili plany projektu ISOK? zachecam.
odpowiedz zgłoś
7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS