Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-02-27| Geodezja, Sprzęt

Nowa seria niwelatorów z 5-letnią gwarancją

Z końcem lutego 2012 r. firma TPI, wyłączny dystrybutor marki Nivel System w Polsce, wprowadza do oferty 3 nowe modele samopoziomujących niwelatorów optycznych.


Nowa seria niwelatorów z 5-letnią gwarancją

Nivel System N30x, N26x, N24x oferują powiększenie odpowiednio 30x, 26x i 24x przy dokładnościach pomiaru 1,5 mm/km (N30x) oraz 2,0 mm/km (N26x, N24x). Niwelatory wyposażono w wysokiej jakości optykę, gwarantującą bardzo dobrą jasny i czytelny obraz. Magnetyczny kompensator skutecznie i szybko tłumi drgania, jest przy tym wytrzymały, oferując stabilne pomiary w terenie.

Instrumenty odporne są na wodę zgodnie z normą IPX6, a dopracowana w szczegółach metalowa konstrukcja zapewni bezproblemową pracę sprzętu na długie lata. Na potwierdzenie tej tezy niech świadczy fakt, że niwelatory N30x, N26x, N24x objęte zostały 5-letnią gwarancją autoryzowanego serwisu Nivel System w Polsce.

Źródło: TPI


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS