wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-02-08| Geodezja, Przetargi

GUGiK zamawia zadania pomocnicze

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg nieograniczony o wartości powyżej 14 tys. euro obejmujący zadania związane z: organizacją postępowań kwalifikacyjnych o nadanie uprawnień zawodowych, obsługą komisji kwalifikacyjnej ds. uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii oraz postępowaniami z zakresu odpowiedzialności zawodowej osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii. Zamówienie podzielono na trzy części.


GUGiK zamawia zadania pomocnicze

Pierwsza obejmuje:
• dokonywanie czynności przygotowawczych o charakterze materialno-technicznym w postępowaniach z zakresu odpowiedzialności zawodowej osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii na etapie postępowania administracyjnego i sądowo-administracyjnego, współdziałanie w tym zakresie z wojewódzkimi inspektorami nadzoru geodezyjnego i kartograficznego;
• opracowywanie informacji o udzielonych karach w celu umieszczenia w Centralnym Rejestrze osób posiadających uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii.

W przypadku drugiej części wymaga się, aby wykonawca zapewnił w trakcie trwania umowy obecność w wymiarze 170 godzin miesięcznie w siedzibie GUGiK w zakresie:
• organizacji postępowań kwalifikacyjnych o nadanie uprawnień zawodowych;
• dokonywania czynności przygotowawczych o charakterze materialno-technicznym w postępowaniach o nadanie uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii i w sprawach uznawania innego niż geodezyjne wykształcenia i długoletniej praktyki zawodowej za spełnienie wymagań kwalifikacyjnych do uzyskania uprawnień zawodowych;
• opracowywania informacji o udzielonych karach w celu umieszczenia w Centralnym Rejestrze osób posiadających uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii.

Dla trzeciej części zamawiający wymaga, aby w celu wypełniania obowiązków, wykonawca zapewnił w trakcie trwania umowy obecność w wymiarze 170 godzin miesięcznie w siedzibie GUGiK w zakresie organizacji postępowań kwalifikacyjnych o nadanie uprawnień zawodowych obejmującej wykonywanie czynności o charakterze materialno-technicznym związanych z obsługą komisji kwalifikacyjnej ds. uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii.

Oferty można składać do 16 lutego br. Jedynym kryterium oceny ofert będzie cena. Termin realizacji: 10 miesięcy od udzielenia zamówienia.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS