wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-10-26| Geodezja, Mapy, Edukacja, Ludzie

Nowy dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii PW


Profesor Krystyna Czarnecka 24 października została wybrana na nowego dziekana Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Prof. Krystyna Czarnecka ukończyła studia na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej o specjalności geodezyjne pomiary podstawowe w 1969 roku. W 1974 roku uzyskała tytuł naukowy doktora nauk przyrodniczych na Wydziale Geologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od roku 1974 pracuje na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Brała udział w pracach naukowych dotyczących badania ruchów skorupy ziemskiej o charakterze tektonicznym, prowadziła badania na poligonach geodynamicznych Górnośląskiego Zagłębia Węglowego, Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego i Lubelskiego Zagłębia Węglowego oraz badania kompleksowe na poligonie geodynamicznym w Pieninach. W roku 1988 uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego na podstawie rozprawy habilitacyjnej „Problemy interpretacji badań współczesnych ruchów skorupy ziemskiej w Polsce” i kolokwium habilitacyjnego przed Radą Wydziału Geodezji i Kartografii PW.
Jest autorką kilkudziesięciu publikacji i referatów z zakresu geodynamiki prezentowanych na sympozjach i kongresach międzynarodowych, a także laureatką indywidualnej nagrody ministra edukacji narodowej w dziedzinie badań naukowych. W roku 1995 zdała egzaminy i uzyskała uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego. Na Wydziale Geodezji i Kartografii jest kierownikiem studiów doktoranckich od roku 1995.

Źródło: Politechnika Warszawska


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS