Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-23| Geodezja, Przetargi

GUGiK szuka wsparcia przy nadzorze nad WINGiK-ami

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na wykonywanie czynności materialno-technicznych występujących przy prowadzeniu spraw związanych ze sprawowaniem nadzoru głównego geodety kraju nad działaniami wojewódzkich inspektorów nadzoru geodezyjnego i kartograficznego. Oferty można składać do 25 stycznia br.


GUGiK szuka wsparcia przy nadzorze nad WINGiK-ami

Przedmiot zamówienia obejmuje:
• wykonywanie czynności materialno-technicznych występujących przy prowadzeniu spraw związanych ze sprawowaniem nadzoru głównego geodety kraju nad działaniami wojewódzkich inspektorów nadzoru geodezyjnego i kartograficznego (art. 7a pkt 2 ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne);
• wykonywanie czynności materialno-technicznych występujących przy rozpatrywaniu skarg i wniosków na działania wojewódzkich inspektorów nadzoru geodezyjnego i kartograficznego.

Wymagania od kandydatów:
• biegła znajomość Prawa geodezyjnego i kartograficznego,
• minimum 6-letnie doświadczenie w pracy w urzędzie, instytucji publicznej kierowanej przez organ służby geodezyjnej i kartograficznej,
• wykształcenie wyższe geodezyjne,
• posiadanie uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresach 1. i 2.,
• praktyczna znajomość zagadnień kontrolnych w służbie geodezyjnej i kartograficznej,
• znajomość procedur administracyjnych, w szczególności dotyczących rozpatrywania skarg i wniosków.

Termin wykonania zamówienia: od 30 stycznia do 30 lipca 2012 r. oraz od 15 września do 14 grudnia 2012 r. Postępowanie przetargowe odbywa się bez stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS