wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-10-25| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje

Zmiana na stanowisku wiceprezesa GUGiK


Z dniem 25 października 2006 r. minister budownictwa Antoni Jaszczak odwołał ze stanowiska wiceprezesa GUGiK dr. Ryszarda Preussa, który pełnił tę funkcję od 1 marca 2002 r., kiedy to zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Mączewskiego. Z nieoficjalnych informacji wynika, że poważnym kandydatem na nowego wiceprezesa jest dr Adam Iwaniak. Adam Iwaniak jest adiunktem w Katedrze Geodezji i Fotogrametrii oraz kierownikiem Laboratorium GIS Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Przez pewien czas był doradcą byłego GGK Jerzego Albina.

Katarzyna Pakuła-Kwiecińska


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Bumerang Nawigator, Ty jesteś element wywrotowy i rewizjonista! Nie czytałeś postów poniżej? Pan Adam jest BARDZO (jak z Warszawy Centralnej do Wrocławia Głównego) kompetentny.
odpowiedz zgłoś
BUMARANG Ciekawe, czy zakończy znow z hukiem kariere w polowie kadencji i pojawi sie z przeciwnymi pomyslami w jeszcze następnej ekipie
odpowiedz zgłoś
Do misia Wyczuwam nutę złośliwości:) Ciekaw jestem jak te zmiany wiążą się z poniedziałkowym artykułem z Rzepy. Tzn. nie czy ale kiedy umowy na finansowanie projektów unijnych zostaną rozwiązane.
odpowiedz zgłoś
do geodetki To już nie narzekam. Zaczekajmy na efekty pracy nowych władz i pzrekonajmy się że potrafią.
odpowiedz zgłoś
Brawo Najbardziej trafna decyzja ostatnich czasów. Tylko tak dalej. BRAWO.
odpowiedz zgłoś
Konkurs z nagrodami!!!! Proszę o podawanie typów - kto następny do zastąpienia. Za trafne skreślenia:) głowna nagroda Westchnienie GGK zatopione w bursztynie
odpowiedz zgłoś
do misia A może Ty misiu masz urażoną ambicję. Nie wyszło w życiu? Ja i tak uważam, że zmiany są w naszym środowisku są b. potrzebne. Liczę na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku. A wiecznie niezadowolonych, takich jak miś, jak widać u nas jest dostatek.
odpowiedz zgłoś
stanowiska-stanowiska Widzę że sterowanie z tylnego fotela ma wielką przyszłość. Iwaniak o tyle że jest dobrym naukowcem to do vickowania się niebardzo nadaje. Tam trzeba chłopa a nie troczków od kaleson. Geodeta z powiatu zostaje GGK, dziewczyna 4 lata po studiach zostaje wingiem. Wiadomo już kto ma być g. miejskim w Warszawie? Może jakiś student z PW. Blisko będzie miał.
odpowiedz zgłoś
Mam nadzieję, że punkt widzenia nie będzie zależał od punktu siedzenia....
odpowiedz zgłoś
strona GUGiK czy strona Gugik wymarla z dniem powołania nowego Prezesa? Informacje o nowopowoływanych osobach dowiadujemy się nie u żródła a ze stron Geoforum.Gratuluję Geoforum reakcji.GUGiK obódż się!!!
odpowiedz zgłoś
CIEKAWA ZMIANA Pan Adam jest kompetentną osobą. Jestem zaciekawiony czy tak będzie w rzeczywistości że zostanie wiceprezesem.
odpowiedz zgłoś
11 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS