wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-18| GIS, Przetargi

Techmex wyprzedaje dane

Syndyk masy upadłości spółki Techmex przyjmuje oferty na: numeryczny model terenu, modele miast 3D, zdjęcia satelitarne oraz mapy pokrycia i użytkowania terenu Polski.


Techmex wyprzedaje dane <br />
fot. Techmex
fot. Techmex

Spółka giełdowa Techmex jeszcze kilka lat temu była czołowym dostawcą rozwiązań GIS w Polsce, a od listopada 2009 r. znajduje się w stanie upadłości likwidacyjnej. W ramach wyprzedaży jej majątku ogłoszony został przetarg, którego uczestnicy mogą kupić:
• numeryczny model terenu,
• modele miast 3D,
• zdjęcia satelitarne/ortofotomapy Ikonos, QuickBird, World-View-1,
• bazy Land Use/Cover (LUC),
• znak towarowy Techmex,
• znak towarowy Geoserwer.pl.
Cena wywoławcza przedmiotu przetargu wynosi ponad 2,5 mln zł netto.

Oferty można składać do 27 stycznia br. Każdy uczestnik przetargu jest zobowiązany do wpłaty wadium w wysokości 150 tys. zł. Otwarcie ofert nastąpi na jawnym posiedzeniu Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej 1 lutego br.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
1234-komentarz 1234 - zgadzam sie tak naprawde to przeciez przyczyny zlej kondycji Techmexu istnialy znacznie wczesniej niz 2009 i znacznie wczesniej niz inwestycja w SCOR. Zgodnie z prawem Murphhy'ego. Kanapki spadają masłem na dóła jak coś ma upaść to upadnie, bo widać są ku temu przyczyny. I takie były
odpowiedz zgłoś
Do Jasia Jak Ci się nie podoba to się zwolnij lub nie pracuj dla nich. Poszukać sobie innego chlebodawca...
odpowiedz zgłoś
do johnny - tak, szczególnie podwykonawcy są szczęśliwi bez pieniędzy, jak i pracownicy z nie zapłaconymi świadczeniami...
odpowiedz zgłoś
do johnny "KPG ma się dobrze i będzie sie mialo jeszcze lepiej." - szkoda, że ich podwykonawcy niekoniecznie ;)
odpowiedz zgłoś
zastanawiajace Nie czytam komentarzy bo nie mam na to najzyczajniej czasu i checi przyswajania teorii, ktore nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistosci. 99% postów powinno się usuwac. A ludzi, ktorzy piszą i narzekaja powinni się wziać do pracy a nie biadolic i rozgrzebywac stare rany tx sprzed kilku lat. BTW. KPG ma się dobrze i będzie sie mialo jeszcze lepiej.pozdrawiam i milego dnia
odpowiedz zgłoś
Cudowne forum Idealne na dobry początek dnia. [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA] wszytko nabiera znaczenia.
odpowiedz zgłoś
Nic tak nie cieszy jak krzywda bliźniego, a jeżeli można sobie ulżyć wylewając trochę jadu na forum publicznym to i cały dzień potem wydaje się zdziebko lżejszy, a i do CV w rubryce "Publikacje" można sobie coś wpisać
odpowiedz zgłoś
Błąd fundamentalny Otóż kolego 1234 mylisz się. To jest właśnie doskonałe miejsce na oanonimowe oskarżanie, dywagacja i lanie pomyj. Przecież od dłuższego czasu komentarze tylko temu służą.
odpowiedz zgłoś
wrzućcie na luz myślę, że sytuacja Tx była już nieciekawa jeszcze przed emisją akcji i inwestycją w Scor. To nie miejsce na anonimowe dywagacje i oskarżanie konkretnych osób.
odpowiedz zgłoś
tx Jak za dawnych lat, każda informacja o techmexie wywołuje poruszenie na forum!
odpowiedz zgłoś
No ok, jedna osoba jest ta sama. Ale co z tego? Na jakiej podstawie sądzice, że jest to źródło i przyczyna upadku Techmexu i SCOR? I dlaczego tak źle wróżycie też KPG? Gdzie te opinie można przeczytać?
 1 
odpowiedz zgłoś
władze KPG [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA]
odpowiedz zgłoś
do kizdar Swięta słowa.....ale zanim [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA]
odpowiedz zgłoś
do ciekawy 1. Porównaj sobie skład byłego Zarządu Techmex i obecnego Zarządu KPG, 2. Prównaj opinię byłych pracowników i podwykonawców Techmex i obecnych pracowników i podwykonawców KPG. [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA]
odpowiedz zgłoś
do kizdat [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA]
odpowiedz zgłoś
i innymi firmami bliźniaczymi ?
odpowiedz zgłoś
Ciekawe kiedy syndyk zajmie się [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA]...
odpowiedz zgłoś
17 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS