Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-16| Przetargi

Warszawa: Przetarg na obsługę geodezyjną inwestycji drogowych

Zakład Remontów i Konserwacji Dróg w Warszawie ogłosił przetarg nieograniczony na obsługę geodezyjną zadań inwestycyjnych i remontowych w styczniu i w lutym br. Szacunkowa wartość zamówienia nie przekracza równowartości 200 tys. euro.


Warszawa: Przetarg na obsługę geodezyjną inwestycji drogowych <br />
fot. JP
fot. JP

Wykonawca ubiegający się o zamówienie powinien wykazać się zrealizowaniem minimum 3 usług polegających na wykonaniu obsługi geodezyjnej budów, o łącznej wartości nie mniejszej niż 200 tys. zł brutto.

Zakres prac może obejmować:
• wykonanie stałej osnowy geodezyjnej,
• wytyczenie liniowych elementów drogowych (np. krawężnika, obrzeża, bariery ochronnej, wygrodzenia),
• wytyczenie liniowych urządzeń podziemnych (np. przewodów, kabli, rurociągów),
• wytyczenie elementów punktowych (np. słupów, wpustów, studzienek),
• inwentaryzacja liniowych elementów drogowych (np. krawężnika, obrzeża, bariery ochronnej, wygrodzenia) lub liniowych urządzeń podziemnych (np. przewodów, kabli, rurociągów),
• inwentaryzacja elementów punktowych (np. słupów, wpustów, studzienek),
• pomiar i obliczenie powierzchni nawierzchni,
• wykonanie niwelacji,
• dostarczenie map do celów projektowych, aktualizacja podkładu geodezyjnego.

Oferty można składać do 23 stycznia br. Wadium 2,2 tys. zł. O wyborze najkorzystniejszej oferty decydować będzie cena. Termin zakończenia obsługi: 29 lutego 2012 r., dostarczenie map do celów projektowych i aktualnych podkładów oraz kopii geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej naniesionej na mapę zasadniczą miasta, wraz ze złożeniem do ODGiK – do 30 marca 2012 r. Przewidywane jest zamówienie uzupełniające do 50 proc. wartości zamówienia podstawowego.

SIWZ

Źródło: ZRiKD


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS