Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-12| Mapy, Firma

Drogi planowane i w budowie w serwisie targeo.pl

Od dziś w serwisie Targeo.pl dostępna jest aktualna mapa Polski zawierająca kompletną sieć drogową uwzględniającą odcinki ostatnio oddane do użytku, a także ponad 3,6 tys. km dróg w budowie oraz planowanych, które zostały również wprowadzone w najnowszej wersji AutoMapy 6.10.


Drogi planowane i w budowie w serwisie targeo.pl

Drogi w budowie widoczne są na mapie jako odcinki zamknięte dla ruchu (niektóre opisano planowanym przybliżonym terminem oddania do ruchu). W dniu otwarcia zostaną one automatycznie odblokowane i od tego momentu będą nimi wyznaczane trasy. Wśród takich odcinków gotowych do odblokowania są m.in. nowy odcinek A4 koło Rzeszowa, trasa S74 koło Kielc, przedłużenie Al. KEN w Warszawie oraz obwodnica Bytomia.

Serwis Targeo.pl przy wyznaczaniu tras uwzględnia również czasowe blokady odcinków spowodowane robotami drogowymi bądź innymi zdarzeniami, a także przetwarzane w czasie rzeczywistym dane o natężeniu ruchu i korkach. Wyznaczając trasę w wariancie optymalnym lub szybkim otrzymamy przebieg, który omija największe korki i przewidywany czas dojazdu uwzględniający faktyczny ruch na drodze o danej godzinie.

Dzięki najnowszym rozszerzeniom funkcji eksportu tras, można wygodnie zaplanować trasę na dużym ekranie komputera korzystając z Targeo, a następnie wygenerować jednorazowy PIN, który umożliwia automatyczne pobranie trasy do AutoMapy.

Źródło: Marta Ruszkawska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS