Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-04| GIS, Sprzęt, Przetargi, Software

GISPartner wykona SIT dla Mikołowa

Gmina Mikołów 30 grudnia 2011 r. podpisała z firmą GISPartner umowę o wartości ponad 4,5 mln zł brutto na budowę systemu informacji o terenie.


GISPartner wykona SIT dla Mikołowa <br />
fot. UM Mikołów
fot. UM Mikołów

Wrocławska spółka zwyciężyła w przetargu nieograniczonym, w którym złożono 5 ofert. Kryterium wyboru była cena. Gmina była gotowa wyłożyć 7 mln zł brutto. Jak napisano na stronie www.fundusze.mikolow.eu, postępowanie przetargowe było „wyjątkowo długie i trudne” (ogłoszenie opublikowano w kwietniu ub.r.).
Termin realizacji zamówienia upływa w listopadzie 2012 roku.

Przedmiotem zamówienia jest:
• budowa systemu informacji o terenie (dostarczenie aplikacji, opracowanie warstw tematycznych wdrożenie, uzupełnienie danymi, integracja systemu obiegu dokumentów, szkolenia),
• zakup, dostawa i konfiguracja sprzętu teleinformatycznego.

Przetarg związany jest z projektem „Budowy zintegrowanego systemu zarządzania gminami powiatu mikołowskiego i powiatem mikołowskim w oparciu o system informacji o terenie (GIS)” realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Źródło: UM Mikołów, BS


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS