wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-12-20| Mapy, Software, Imprezy

Wiosną w Sandomierzu o miejskich mapach

Przyszłoroczna edycja konferencji „M@py w sieci” odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia w Sandomierzu pod hasłem „Kartograficzna wizualizacja przestrzeni miejskiej”.


Wiosną w Sandomierzu o miejskich mapach

Będzie to druga edycja spotkania z tego cyklu; pierwsze odbyło się w Zakopanem w 2010 roku. Na konferencji zostanie zaprezentowana problematyka opracowywania map i wizualizacji kartograficznych, ze szczególnym uwzględnieniem publikacji internetowych. Nowoczesne sposoby prezentacji miast omówią zarówno przedstawiciele nauki, administracji publicznej, jak i firm związanych z wizualizacją przestrzeni miejskiej. Nie zabraknie również warsztatów komputerowych, w trakcie których producenci oprogramowania zapoznają uczestników z możliwościami narzędzi przeznaczonych do przygotowania i publikacji danych w internecie. Konferencja będzie także stanowiła forum wymiany doświadczeń związanych z umieszczaniem i zarządzaniem informacją przestrzenną poprzez internet.

Organizatorami są: Instytut Geodezji i Kartografii, Katedra Kartografii Uniwersytetu Warszawskiego i Zakład Kartografii Politechniki Warszawskiej. Już teraz można odwiedzać zaktualizowaną stronę internetową www.mapywsieci.pl i zaprenumerować newsletter konferencyjny. Więcej informacji pojawi się już na początku stycznia.
Patronem honorowym konferencji jest wojewoda świętokrzyski, a patronem medialnym – redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Źródło: KK UW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS