wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-12-15| Geodezja, Edukacja, Imprezy

Wrocław: jubileusz Studenckiego Koła Naukowego Geodetów już wkrótce

8 marca 2012 roku mija 50 lat od założenia Studenckiego Koła Naukowego Geodetów działającego aktualnie przy Instytucie Geodezji i Geoinformatyki na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.


Wrocław: jubileusz Studenckiego Koła Naukowego Geodetów już wkrótce

W związku z tym zapraszamy byłych członków oraz sympatyków Koła do udziału w spotkaniu okolicznościowym, które planujemy zorganizować w marcu przyszłego roku (prosimy o wskazanie najdogodniejszego terminu, do wyboru: 3-4 marca, 10-11 marca lub 17-18 marca 2012 roku). Jednocześnie chcemy poddać dyskusji ustalenie formy i charakteru spotkania. A zatem, czy ma się ono odbyć na uczelni we Wrocławiu, czy – tak jak spotkania jubileuszowe z okazji 25-lecia i 40-lecia – w Górach Stołowych? Czy ma to być spotkanie czysto towarzyskie, czy może chcielibyście Państwo przygotować i wygłosić referaty związane z Waszą działalnością zawodową? Na spotkaniu tym studenci, członkowie Koła, zadeklarowali prezentację dokonań SKNG w 50-leciu działalności.

Wstępną deklarację udziału w spotkaniu jubileuszowym prosimy przesyłać na adres krzysztof.makolski@up.wroc.pl lub mirosław.kaczalek@up.wroc.pl.

Krzysztof Mąkolski, Mirosław Kaczałek wraz z Zarządem SKN Geodetów


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS