Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-12-15| GNSS

Zapowiedź konferencji młodych geoinformatyków

Studenci z Uniwersytetu Warszawskiego organizują w dniach 20-21 kwietnia 2012 r. I Ogólnopolską Konferencję Studentów Geoinformatyki i Teledetekcji.


Zapowiedź konferencji młodych geoinformatyków <br />
fot. BS
fot. BS

Planowane są: sesja referatowa, na której studenci i doktoranci z całej Polski będą prezentować swoje osiągnięcia naukowe, wyniki badań i prace magisterskie; interaktywna sesja posterowa oraz panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych firm. Przyszli pracodawcy będą określać swoje wymagania wobec absolwentów kierunków studiów związanych z geoinformatyką i teledetekcją. Ostatnim punktem konferencji będą warsztaty z programów Quantum GIS oraz ArcGIS.

Organizatorem jest Koło Naukowe Geinformatyki i Teledetekcji UW. Konferencja odbędzie się na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych. Jest bezpłatna, w ramach uczestnictwa organizatorzy gwarantują nocleg, dwa obiady oraz przerwy kawowe, a także spotkanie integracyjne. Wkrótce powstanie strona internetowa konferencji.

Źródło: KNGiT UW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS