wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-12-01| Geodezja, Mapy, Przetargi

RDLP w Krośnie zamawia PUL-e dla dwóch nadleśnictw

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie ogłosiła przetarg nieograniczony na opracowanie projektów planów urządzenia lasu wraz z programami ochrony przyrody oraz prognozami oddziaływania na środowisko dla nadleśnictw Kańczuga i Strzyżów.


RDLP w Krośnie zamawia PUL-e dla dwóch nadleśnictw

W ramach zamówienia należy wykonać m.in.:
• prace siedliskowe z wykorzystaniem opracowań glebowo-siedliskowych,
• weryfikację leśnych siedlisk przyrodniczych zgodnie z metodyką opracowaną przez Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Przemyślu,
• opracowanie wyników inwentaryzacji lasów,
• opracowanie wyników taksacji lasu, w tym mapy gospodarczej, map przeglądowych oraz mapy sytuacyjnej,
• przygotowanie dokumentacji obejmującej mapy gospodarczo-przeglądowe i operaty dla leśnictw.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać, że w ciągu ostatnich 3 lat zrealizował usługę lub usługi polegające na wykonaniu planów urządzenia lasu zatwierdzonych przez ministra środowiska o łącznej wartości co najmniej 2,5 mln zł brutto. Powinien też wykazać, że dysponuje co najmniej 20 osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, które posiadają co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracach urządzeniowych, a co najmniej 10 z nich posiada wykształcenie wyższe leśne.

Oferty można składać do 19 grudnia br. Kryteria wyboru najkorzystniejszej: cena (80%) i doświadczenie wykonawcy (20%). Wymagane wadium: 50 tys. zł. Termin realizacji prac: 31 grudnia 2013 r.

Źródło: RDLP w Krośnie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
PUL Plany Urządzenia Lasu (PUL) są tworzone co 10 lat dla każdego nadleśnictwa. W ramach prac na PUL nie wykonuje się prac geodezyjnych (zazwyczaj jest to osobne zlecenie), nie ma też potrzeby posiadania uprawnień z zakresu 5.
odpowiedz zgłoś
Pytanie Rozumiem że do takich prac należy posiadać uprawnienia z zakresu urządzania terenów rolnych i leśnych. Czy ktoś kto siedzi w tej działce może powiedzieć jak często takie prace się zdarzają? I ilu jest w tej chwili geodetów z zakresem 5 (wiadomo, mniej więcej) tylu ilu z zakresem 7 (fotka)? Dziękuję
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS