wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-11-18| Mapy, Edukacja, Imprezy

Wyniki konkursu na mapę świata wg przedszkolaka

Podczas XII Dnia GIS w Toruniu ogłoszone zostały wyniki oraz nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i cennych nagród laureatom konkursu plastycznego „Mapa świata”, który adresowany był do wszystkich przedszkolaków powiatu toruńskiego.


Wyniki konkursu na mapę świata wg przedszkolaka

Łącznie na konkurs nadesłano 105 bardzo ciekawych, oryginalnych i pomysłowych prac z ponad 20 przedszkoli. Pierwsze miejsce przyznano Mikołajowi Kowalskiemu (lat 6) z Przedszkola Niepublicznego Bim Bam Bino, drugie Oskarowi Żuk (lat 6) z Przedszkola Niepublicznego Mały Światek, a trzecie – Konstantemu Baltynowi (lat 6) z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Toruniu. Dwoje przedszkolaków, Oskar Pawliczyn (lat 5) i Natalia Budzińska (lat 4), oboje z Przedszkola Kangurek, otrzymało wyróżnienia. Komisja pracowała w składzie: dr Tomasz Barczyk – artysta plastyk, dr hab. Zbigniew Podgórski, prof. UMK – dyrektor Instytutu Geografii UMK w Toruniu, dr hab. Zenon Kozieł – kierownik Zakładu Kartografii, Teledetekcji i GIS IG UMK oraz dr Mieczysław Kunz – przewodniczący jury.

Najlepsze 48 prac zaprezentowano na wystawie towarzyszącej obradom toruńskiego Dnia GIS. Już wkrótce nadesłane prace zamieszczone zostaną w internetowej galerii towarzyszącej serwisowi gisday.umk.pl. Nagrody ufundowali: firma ESRI Polska, prezydent Torunia, rektor UMK, dyrektor IG UMK oraz kierownik ZKTiGIS UMK.

Na zdjęciach nagrodzone prace oraz ich młodzi autorzy.

Mieczysław Kunz (Instytut Geografii UMK w Toruniu)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS