wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-11-07| Geodezja

O ISOK-u w telewizji

W magazynie E-lementarz w paśmie regionalnym (warszawskim) TVP Info będzie można zobaczyć dziś (7 listopada) o godz. 17:00 odcinek poświęcony geodezji.


O ISOK-u w telewizji
Program będzie dotyczył skaningu laserowego realizowanego w ramach projektu ISOK oraz nowinek z Geoportalu.gov.pl.
Jeden z odcinków tego programu był już poświęcony sprawom geodezyjnym: księgom wieczystym, geoportalom i informacji przestrzennej.
Strona programu z archiwalnymi odcinkami

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@xmissy to ja może pomogę: 4:36 minuta filmu górny lewy róg
odpowiedz zgłoś
@ibelieveicanfly A ty skad wiesz, ze to Montpellier? Poznales po swoim basenie? Czy kolorze dachowki?
odpowiedz zgłoś
Faktycznie coś tu nie pasuje :/ lub w tajemnicy sprzedano nas Francji.
odpowiedz zgłoś
wyrzuć TV przez okno! Oni kłamią ;) czy to tylko błąd montażysty? Zwróć uwagę na 4 minutę i 34 sekundę nagrania (pokazywane jest miasto Montpellier) http://www.tvp.pl/warszawa/magazyny/e-lementarz/wi deo/7-listopada-2011/5624767 a teraz dla porównania wpisz w youtube: "skaning lotniczy nysy" i znajdź co najmniej jedną różnicę ;)
odpowiedz zgłoś
pozdrowienia pozdrowienia dla Parówy :) Świetnie wypadłeś
odpowiedz zgłoś
% administrator chyba miał ciężki weekend %%%%%% ajjj
odpowiedz zgłoś
:) no właśnie :) poprawić raz :)
odpowiedz zgłoś
do administratora Dlaczego administrator nieprecyzyjnie przekazuje informacje ? - komunikat GUGiK brzmi: W odcinku zobaczycie. Jak wygląda skaning laserowy realizowany w ramach projektu ISOK. Do czego można wykorzystać dane gromadzone przez TERYT2 i GBDOT. Nie zabraknie też nowinek z Geoportalu.gov.pl. Czyli to nie tylko ISOK ale również TERYT2 (między innymi system dla gmin), GBDOT oraz Geoportal2
odpowiedz zgłoś
8 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS