Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-11-04| GIS, Edukacja, Imprezy

Krakowski GIS Day w poszukiwaniu wody

Cztery uczelnie: Politechnika Krakowska, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Rolniczy po raz kolejny wspólnie organizują imprezę popularyzującą wykorzystanie systemów informacji przestrzennej.


Krakowski GIS Day w poszukiwaniu wody <br />
for. GIS Day w Krakowie w 201 r.
for. GIS Day w Krakowie w 201 r.

W tym roku gospodarzem będzie Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej. GIS Day odbędzie się 16 listopada 2011 pod hasłem „W poszukiwaniu wody...”, a przygotowany program jest skierowany do wszystkich, od lat 10 do 110.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano wiele atrakcji, w tym opowieści o wodzie, konkursy z nagrodami i warsztaty. Nieco starszych uczniów powinny zainteresować prezentacje o podziemnych rzekach, lodowcach i powodziach w Krakowie. Dla nich również przewidziano konkursy z nagrodami i warsztaty. W trakcie ostatniej sesji będzie można posłuchać o zaawansowanych zagadnieniach hydrologicznych, zmianach klimatu oraz wykorzystaniu zobrazowań satelitarnych i skaningu laserowego. Całość uzupełniać będzie prezentacja sprzętu.

Zobacz program krakowskiego GIS Day 2011

Źródło: Komitet Organizacyjny


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS