Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-11-03| Geodezja, Edukacja, Instytucje

Zaproszenie na szkolenia nt. bieżącej aktualizacji BDOT

Główny geodeta kraju, samorząd województwa mazowieckiego, prezydent Płocka i starosta piaseczyński zapraszają przedstawicieli służby geodezyjnej i kartograficznej do udziału w seminarium na temat bieżącej aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych, zasad generalizacji, zasad przyjmowania danych do zasobu geodezyjnego i kartograficznego, mechanizmów wersjonowania oraz jednoznacznej i unikalnej identyfikacji obiektów.


Zaproszenie na szkolenia nt. bieżącej aktualizacji BDOT

Seminarium organizowane jest w ramach współfinansowanego z Mechanizmu Finansowego EOG projektu „Wypracowanie i wdrożenie innowacyjnych metod integracji danych katastralnych, mapy zasadniczej i Bazy Danych Topograficznych oraz modernizacja usług publicznych świadczonych przez służbę geodezyjną i kartograficzną”.

Jest ono wydarzeniem z cyklu spotkań związanych tematycznie z modelowaniem zbiorów danych przestrzennych, normami ISO i ich wykorzystaniem w systemach do zarządzania bazami danych. Uczestnictwo w seminarium pozwoli zapoznać się z proponowanymi nowymi rozwiązaniami prawnymi i technicznymi w dziedzinie geodezji i kartografii. Pogłębienie wiedzy z tego zakresu przyczyni się do sprawniejszego wdrożenia idei budowy infrastruktury informacji przestrzennej w Polsce.

Uczestnicy mogą wybrać dogodny dla siebie termin i lokalizację spośród podanych niżej. Udział w seminarium jest nieodpłatny, jego koszty pokrywane są ze środków projektu. Koszt przejazdu i noclegu delegowanych przedstawicieli ponosi instytucja delegująca. Liczba miejsc na seminarium jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Seminarium odbędzie się w dniach:
• 7-9 listopada 2011 r. w Warszawie,
• 14-16 listopada 2011 r. w Kielcach,
• 15-17 listopada 2011 r. w Rzeszowie,
• 16-18 listopada 2011 r. w Lublinie.

Program seminarium

Formularz zgłoszenia

Źródło: Departament Geodezji i Kartografii UMWM


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS