wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-26| GIS, Edukacja, Imprezy

GIS Day na UW też dla uczniów

Na Uniwersytecie Warszawskim 16 listopada odbędą się wykłady, warsztaty komputerowe, pokazy sprzętu oraz sesje posterowe.


 GIS Day na UW też dla uczniów <br />
fot. JK, GIS Day 2010 na UW
fot. JK, GIS Day 2010 na UW

W czasie prezentacji będzie można poznać możliwości najnowszego oprogramowania GIS-owego oraz korzyści płynących z zastosowań tej technologii w codziennym życiu, nauce, jak i innych dziedzinach. Opowiedzą o tym przedstawiciele: producentów, uczelni i jednostek badawczych, organizacji non-profit, a także firm.

Ponadto w tym roku zaproszono również uczniów szkół ponadgimnazjalnych; przygotowano dla nich wiele gier i konkursów, a także pokazy i prelekcje.

GIS Day na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW zyskał patronat prezydenta Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Udział zapowiedzieli przedstawiciele: Instytutu Geodezji i Kartografii, Centrum Badań Kosmicznych PAN, Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, jednostek Urzędu m.st. Warszawy, a także firm: CartoNinjas, Esri Polska, Leica Geosystems, Robokopter i organizacji: Geocaching Opencaching Polska, OpenStreetMap Polska oraz inicjatywy Quantum GIS.

Źródło: UW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS