wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-21| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Przetargi, Software

Lubelskie WBG zamawia GPS-y i tachimetry

Wojewódzkie Biuro Geodezji w Lublinie ogłosiło przetarg nieograniczony na dostawę sześciu kompletnych zestawów do pomiarów GPS i siedmiu kompletnych tachimetrów elektronicznych współpracujących z zamawianym zestawem GPS.


Lubelskie WBG zamawia GPS-y i tachimetry

W ramach zamówienia planowany jest zakup fabrycznie nowych:
• 6 dwuczęstotliwościowych odbiorników GPS z możliwością pracy jako odbiornik bazowy i rover; wykonujących pomiar z częstotliwością 20 Hz; wyznaczających pozycję i wysokości (RMS) z dokładnością: w trybie RTK minimum: 10 mm + 1 ppm/20 mm + 1 ppm (pozycja/wysokość), w trybie statycznym minimum: 5 mm + 1 ppm/6 mm + 1 ppm (pozycja/wysokość); spełniających normę pyło- i wodoszczelności minimum IP66; z Bluetoothem;
• 6 kontrolerów do odbiorników tego samego producenta co odbiornik; m.in. z systemem operacyjnym Windows CE lub Mobile; z wodo- i pyłoszczelnością minimum IP66, z podświetlanym kolorowym wyświetlaczem dotykowym, z Bluetoothem;
• oprogramowania do kontrolerów m.in. z obsługą pomiarów GPS/GNSS RTK, VRS RTK, FKP RTK i DGPS;
• akcesoriów do zestawów GPS (m.in. 6 tyczek kompozytowych minimum 2 m, 3 statywy drewniane, 3 spodarki z pionem optycznym);
• 1 tachimetru elektronicznego zmotoryzowanego wraz z oprogramowaniem tego samego producenta co zestaw GPS; o dokładności pomiaru kąta 3˝ (10cc) lub większej, pomiaru odległości na standardowy pryzmat ±2 mm + 2 ppm lub większej; o zasięgu pomiaru odległości: bezlustrowo minimum 800 m, a na standardowy pryzmat minimum 2500 m; o pyło- i wodoszczelności minimum IP54; z klawiaturą alfanumeryczną i kolorowym wyświetlaczem dotykowym; z Bluetoothem;
• 6 tachimetrów elektronicznych wraz z oprogramowaniem tego samego producenta co zestawy GPS; z dokładnością pomiaru kąta jw.; z zasięgiem pomiaru odległości: bezlustrowo minimum 400 m, a na standardowy pryzmat minimum 2500 m; z pyło- i wodoszczelnością minimum IP54; z Bluetoothem.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać się zrealizowaniem w ciągu ostatnich 3 lat co najmniej dwóch zamówień o wartości minimum 150 tys. zł brutto każde, przedmiotem których była dostawa nowych kompletnych tachimetrów elektronicznych lub odbiorników GPS.

Oferty można składać do 27 października br. Zamawiający nie żąda wniesienia wadium. Termin dostawy sprzętu: do 15 grudnia br.

Źródło: WBG w Lublinie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
a jaki jest cel tych zakupów poza fuchami oczywiście?
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS