wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-18| Geodezja, Firma, Przetargi

Wykonają operaty pod inwestycje drogowe

Łódzki Urząd Wojewódzki rozstrzygnął czteroczęściowy przetarg na wykonanie operatów szacunkowych dla nieruchomości położonych na terenie 21 powiatów i trzech miast. Jego łączna wartość wyniosła 8 mln zł brutto.


Wykonają operaty pod inwestycje drogowe <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia
Przetarg dotyczył wyceny nieruchomości położonych na terenach, na których planowane są inwestycje drogowe; części 1-3 związane są z budową drogi ekspresowej S8 biegnącej od Wrocławia do Białegostoku (na fot.) Zamówień udzielono firmom:
• cz. I – Wycena Nieruchomości Olga Tott- Świątnicka; 3,28 mln zł; wykonanie operatów szczunkowych dla nieruchomości położonych na terenie powiatu sieradzkiego; złożono 5 ofert;
• cz. II – Wycena i Doradztwo Majątkowe Rynku Nieruchomości Ewa Wojciul; powiat pabianicki, łódzki wschodni, łaski; 2,95 mln zł; złożono 5 ofert;
• cz. III – Biuro Wycen Nieruchomości Andrzej Wrześniak; 1,61 mln zł; powiat wieruszowski, wieluński, zduńskowolski; złożono 4 oferty;
• cz. IV – konsorcjum piętnastu firm reprezentowane przez Biuro Wycen i Obsługi Nieruchomości Jan Juraś; 160 tys. zł.

Kryterium wyboru ofert była cena. Firmy mają na wykonanie usługi 22 miesiące

Źródło: ŁUW, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. "cz. IV ? konsorcjum piętnastu firm reprezentowane przez Biuro Wycen i Obsługi Nieruchomości Jan Juraś; 160 tys. zł." hehe, maly cos ten tort jak na tyle osob do podzialu :)
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS