wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-13| Geodezja, Sprzęt, Firma

Lepszy monitoring "Żelaznego Mostu"

Leica Geosystems rozbudowała system monitoringu przemieszczeń i deformacji zapory wschodniej zbiornika poflotacyjnego „Żelazny Most” w kombinacie KGHM Polska Miedź S.A.


Lepszy monitoring "Żelaznego Mostu"
Nowe czujniki (precyzyjne pochyłomierze Nivel210) oraz oprogramowanie pozwolą na prowadzenie dodatkowej kontroli układu odniesienia dla działającego od trzech lat systemu monitoringu tego obiektu.
Ponadto kombinat przedłużył z wykonawcą tego pionierskiego w Polsce systemu umowę na obsługę i wsparcie techniczne. Oznacza to obecność Leica Geosystems w podlubińskiej miejscowości Rudna przez kolejne trzy lata.

Źródło: Leica Geosystems Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
być zainteresowanym nie jest łatwo...
odpowiedz zgłoś
Ok.:-) Wobec tego najlepiej zapytać Użytkownika osobiście. Inną sprawą jest, że oprócz sprzedaży systemu jest on utrzymywany z prowadzeniem analiz i pomiarami stabilności układu odniesienia włącznie. To masa ciężkiej pracy - nie sama sprzedaż (co byłoby faktycznie najprostszym rozwiązaniem). Dlatego wszelkie insynuacje, że coś działa lub nie mogą jak Pan to ujął, "bulwersować" - nikt nie lubi gdy opowiada się jakieś wątpliwe pogłoski na temat jego wiedzy i pracy. Wszystko działa już od 2007 roku, na bazie tego systemu odbyło się już kilka konferencji, służby wykorzystują dane do analiz, dlatego pytam: "o co chodzi"?Proszę zadzwonić do Użytkownika i spytać samemu. Pozdrawiam,
odpowiedz zgłoś
Dlatego pytam, żeby nie żyć w niewiedzy. Nie interesuje mnie zdanie osób które to sprzedały, lub nie sprzedały. Interesuje mnie stanowisko użytkowników więc proszę się nie bulwersować. chillin'
odpowiedz zgłoś
Informacje A skąd Pan ma takie informacje? Był Pan i widział, czy słucha jakichś plotek od osób, którym nieprawidłowe działanie systemu monitoringu byłoby może na rękę? System działa od trzech lat bez problemu i obecnie został rozbudowany. Ale zawsze znajdą się tacy, którzy wiedzą lepiej od samych użytkowników i autorów systemu - ci właśnie powinni odpowiadać na pytania "jak żyć" :-)
odpowiedz zgłoś
?? To działa w końcu czy nie? Ja słyszę informację, że ten system non stop ma problemy. Może ktoś potwierdzić, kto przy tym pracuje na co dzień, jak naprawdę on się sprawuje?
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS