wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-09-30| Geodezja, Imprezy

Rusza rok akademicki na WILiG WAT

Na obchodzącym w tym roku 60-lecie Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej zainaugurowano dziś (30 września) oficjalnie rok akademicki 2011/12. Z różnego typu form kształcenia skorzysta w tym roku 700 nowych studentów.


Rusza rok akademicki na WILiG WAT
Wydział prowadzi dwah kierunki: budownictwo oraz geodezja i kartografia. Oba w tym roku również świętują jubileusze, pierwszy 60-, drugi – 55-lecia. W wypełnionej po brzegi sali kinowej Klubu WAT nowi żacy, a także uczestnicy studiów doktoranckich złożyli uroczys­te ślubowania, a ich delegacjom dziekan prof. Ireneusz Winnicki wręczył indeksy.

W związku z jubileuszami wiele osób uhonorowano medalem „Zasłużony dla Wydziału”, w tym m.in. specjalizujących się w teledetekcji i fotogrametrii profesorów Romualda Kaczyńskiego i Jerzego Butowtta oraz specjalistę w dziedzinie kartografii dr. Andrzeja Maciocha. Natomiast medalem „Jubileusz 60-lecia” geodetę województwa mazowieckiego Krzysztofa Mączewskiego. Wykład inauguracyjny pt. „Problemy budowy i eksploatacji lotnisk w Poslce i na świecie” wygłosił dr inż. Bogdan Wojewódzki z Katedry Inżynierii i Komunikacji.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS