wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-09-27| Ludzie, Imprezy, Kataster

Kto wystąpi na kongresie?

Na III Międzynarodowym Kongresie Katastralnym „Kataster w zrównoważonym zarządzaniu przestrzenią”, który odbędzie się w dniach 23-25 listopada w Warszawie, referaty wygłoszą specjaliści z kraju i zagranicy.


Kto wystąpi na kongresie?

Kongres otworzy główny geodeta kraju Jolanta Orlińska. Następnie zaplanowano referat prof. Andrzeja Hopfera (przewodniczącego Rady Programowej kongresu), Stanisława Cegielskiego i Ludmiły Pietrzak na temat reformy katastru w Polsce, a także byłego prezydenta FIG Stiga Enemarka pt. „Land administration systems: the significant role of the cadastre in support of sustainable spatial management”.

Referaty podzielono na pięć sesji, w których wystąpią specjaliści z Polski, m.in.: Edward Mecha, Krzysztof Mączewski, Wojciech Wilkowski, Kazimierz Bęcek, Zygmunt Zadora-Paszkowski, Witold Radzio, Zenon Parzyński, Bogdan Grzechnik, Jerzy Kozłowski, Alicja Kulka, Elżbieta Bielecka, Dorota Latos, i innych krajów, m.in. András Osskó, Daniel Steudler, Tommy Osterberg, Christiaan Lemmen, Gerda Schennach i Amalia Velasco Martín–Varés.

Zgłoszenia z niższą opłatą są przyjmowane do 15 października. Potem cena wzrasta z 1600 do 1845 zł.

Źródło: SGP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS