wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-09-19| Przetargi

Geopoz zamawia wektoryzację mapy zasadniczej Poznania

Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ ogłosił przetarg nieograniczony na wektoryzację mapy zasadniczej Poznania – etap II. Oferty można składać do 23 września 2011 r.


Geopoz zamawia wektoryzację mapy zasadniczej Poznania

Przedmiotem zlecenia jest wektoryzacja mapy zasadniczej miasta Poznania w zakresie sieci uzbrojenia terenu oraz budynków będących wynikiem porównania bazy danych z klasyczną mapą zasadniczą. Zakres prac obejmuje utworzenie bazy danych dla:
• nadziemnych, naziemnych i podziemnych przewodów i urządzeń: wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, cieplnych, telekomunikacyjnych, elektroenergetycznych i innych, z wyłączeniem urządzeń melioracji szczegółowych,
• nie podlegają wektoryzacji sieci uzbrojenia terenu, które odpowiadają odcinkom przewodów wprowadzonych od stycznia 2011 r. do bazy mapy zasadniczej (pokrywają się, mają te same opisy),
• podziemnych budowli, jak: tunele, przejścia, parkingi, zbiorniki itp.
Dodatkowo należy pozyskać budynki w budowie oraz budynki nieujawnione w EGiB będące wynikiem porównania pomiędzy nakładką S a udostępnioną bazą danych.
Bazę należy utworzyć zgodnie ze standardami technicznymi dotyczącymi geodezji, kartografii i krajowego systemu informacji o terenie, w formacie umożliwiającym automatyczną aktualizację w systemie Geo-Info V, w układzie lokalnym m. Poznania.

Wymagane wadium: 2700 zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Przewidywany termin zakończenia prac: 15 grudnia 2011 r.

Źródło: Geopoz


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS