wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-09-15| Sprzęt, Software, Imprezy

Akademia Skanowania 3D na półmetku

Cykl szkoleń w ramach Akademii Skanowania 3D organizowanych przez TPI (dystrybutora skanerów Topcon i FARO) zbliżył się do półmetka.


Akademia Skanowania 3D na półmetku
Podczas pierwszego tygodnia zajęć udało się zeskanować Pałac w Maciejewie k. Szczecina, zabytkową kopalnię Guido w Zabrzu oraz zamki w Krobielowicach k. Wrocławia i Niepołomicach k. Krakowa. Do tej pory w szkoleniach wzięło udział prawie 200 osób. TPI zaprasza chętnych do wspólnego skanowania zamku w Gniewie oraz obiektów w Łodzi i Warszawie (rejestracja).

Źródło: TPI Sp. z o.o.


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ja jestem zskoczony, nagle na takich pokazach tyle ludzi??? Ja byłem w Niepołomicach i jestem zdziwiony jak dużo ludzi się interesuje tą tematyką!!! To cieszy, bo 3D robi się bardzo popularne. Ciekawe spotkanie, trochę teorii i praktyki, ale efekt bardzo ciekawy. pozdrawiam organizatorów
odpowiedz zgłoś
Akademia Dla osób które nie mają doświadczenia w skaningu - szczerze polecam - na prawdę warto wziąć udział w Akademi. Osoby które wiedzą co nieco o skaningu, miały jakąś styczność z pomiarem nie dowiedzą się zbyt wiele. Jeśli chodzi o oraganizację i atrakcyjność spotkania ( kopalnia Guido) to 5 z plusem dla TPI
odpowiedz zgłoś
3D a mnie się podoba
odpowiedz zgłoś
slabo Bylem, widzialem, szkoda czasu.
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS