wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-09-12| GIS, Software

Nowość Autodesku do modelowania

W sierpniu firma Autodesk wprowadziła do swojej oferty oprogramowanie Autodesk Infrastructure Modeler 2012.


Nowość Autodesku do modelowania

Pomaga ono urbanistom, inżynierom GIS oraz inżynierom projektu w szybki sposób tworzyć, oceniać i porównywać propozycje projektów infrastruktury w kontekście istniejącego środowiska naturalnego lub terenów zabudowanych. Dzięki możliwości tworzenia rozbudowanych wizualizacji projektów infrastruktury transportowej, lądowej, wodnej lub energetycznej, Infrastructure Modeler przyspiesza uzyskanie akceptacji udziałowców przedsięwzięcia i ułatwia podejmowanie pewniejszych decyzji.

Oprogramowanie Autodesk Infrastructure Modeler usprawnia projektowanie koncepcyjne, umożliwiając tworzenie trójwymiarowych modeli istniejącej infrastruktury z wykorzystaniem dostępnych danych rastrowych, GIS, CAD i modeli informacji o budynku (BIM). Program pozwala szybko przekształcać dwuwymiarowe osie dróg, instalacji rurowych lub obrysy budynków w trójwymiarowe modele, które można rozbudować, łącząc je ze szczegółowymi projektami istniejących budynków i infrastruktury przeniesionymi z oprogramowania AutoCAD Civil 3D, programów z rodziny Autodesk Revit lub innego oprogramowania do modelowania.

Oprogramowanie to będzie prezentowane na konferencji „M@py w sieci” w kwietniu 2012 r.

Źródło: Tech Data Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS