wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-10-10| Geodezja, GIS, Edukacja, Instytucje, Imprezy, Kataster

Szkolenia dla administracji nt. udostępniania zasobu geodezyjnego i kartograficznegoŁódzki WODGiK informuje, że 17 listopada rozpoczyna cykl szkoleń skierowanych do geodetów powiatowych i kierowników ODGiK. Poświęcony jest on tematyce skanowania i archiwizacji oraz udostępnianiu państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

Szkolenie składa się z części wykładowej i praktycznej. Jego tematykę podzielono na cztery główne grupy:

technologia archiwizacji państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, generowanie plików PDF, techniki skanowania, elektroniczny obieg dokumentów.

Więcej informacji o szkoleniach prowadzonych przez WODGiK znaleźć można na stronie internetowej organizatora.

Źródło: WODGiK Łódź


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Miałem więcej szczęścia Mnie się udało znaleźć informację o szkoleniu
 1 
odpowiedz zgłoś
będą uczyli jak udostępniać państwowy zasób coś im się porąbało. To chyba jacyś wizjonerzy. oni już nawet wiedzą jak udostępniać dokumentację PZ. Koniecznie trzeba się wybrac do Łodzi :))))
 1 
odpowiedz zgłoś
niech sie ucza bo poziom wiedzy geodetow powiatowych i kierownikow osrodkow( nawet w stolicy)w tym temacie jest niweystarczajacy wobec wiedzy wykonawcow
odpowiedz zgłoś
czyżby znowu o gwiazdach? Jakoś na stronie wodgik nie znalazłem więcej informacji. Łódzka ekipa ma tendencje do bujania w obłokach. Czy i tym razem tak bedzie?
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS