Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-09-09| GIS, Firma

GISPartner przejął współpracownika

Firma GISPartner, producent oprogramowania GIS-owego dla samorządów, kupiła 5 września br. 100 proc. udziałów spółki GeoTechnologies.


GISPartner przejął współpracownika

Oferta firmy GeoTechnologies obejmuje oprogramowanie GIS-owe dla administracji publicznej, m.in. zintegrowany system ewidencji gruntów i budynków Oskar 3.0 (na fot.) wdrożony w Tarnowie, Suwałkach oraz starostwach powiatowych na terenie Dolnego Śląska i województwa lubuskiego. GeoTechnologies jest również właścicielem zintegrowanego systemu EGiB Interseg3 w Urzędzie Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Z kolei GISPartner ma już na swoim koncie sporo wdrożeń rozwiązań GIS-owych (w tym portali mapowych) dla samorządów oraz różnych instytucji.

Obie wrocławskie spółki współpracowały już wcześniej, startując wspólnie w przetargach oraz realizując szereg projektów, m.in. opracowanie systemu EGiB Oskar 3.1 Esri.mod na zlecenie Esri Polska. GISPartner jest partnerem Esri Polska.

Źródło: GISPartner, BS


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS