wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-09-02| Mapy, Przetargi

Przetarg na mapy tematyczne Śląska

Województwo śląskie ogłosiło przetarg na wykonanie cyfrowej mapy glebowo-rolniczej dla wybranych obszarów na podstawie map analogowych w skali 1:5000 w postaci rastrowej.


Przetarg na mapy tematyczne Śląska <br />
fot. Powiatraciborski.pl
fot. Powiatraciborski.pl

Opracowanie ma zawierać klasy obiektów gleby i odkrywki wraz z częścią bazodanową. Zamówienie obejmuje dwa etapy:
I – kalibracja rastrów dla powiatów: bieruńsko-lędzińskiego, częstochowskiego, raciborskiego.
II – kalibracja rastrów dla powiatów: rybnickiego i zawierciańskiego oraz opracowanie cyfrowej mapy glebowo-rolniczej dla wszystkich powiatów objętych zamówieniem.

Szacunkowa wartość przetargu wynosi 563 tys. zł. netto. Termin składania dokumentów mija 10 października. Kryterium wyboru jest cena. Wadium: 15 tys. zł.

Źródło: UM Województwa Śląskiego


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
warunki uczestnictwa warunkiem udziału w przetargu jest realizacja w ciągu ostatnich trzech lat usługi o wartości min 200 tys, której przedmiotem była kalibracja map ewidencyjnych lub glebowych map rastrowych. Czy jak ktoś zrealizował za 50 tys to znaczy że stoły ma a małe? A mapy mu się w szafach nie zmieszczą? Ja rozumiem że będzie to duża baza, gdzie trzeba zaplanować jej strukturę pod względem wydajności. I proces tez trzeba ułożyć. Ale kryterium 200 tys dla tak prostego procesu jest dyskusyjny (?)
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS