wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-30| Przetargi, Instytucje

Przetarg na aktualizację i uzupełnienie BDOT dla 3 mazowieckich gmin

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego ogłosił przetarg nieograniczony na aktualizację i uzupełnienie Bazy Danych Obiektów Topograficznych (BDOT) wykonanej w latach 2009-10.


Przetarg na aktualizację i uzupełnienie BDOT dla 3 mazowieckich gmin

Bazę Danych Obiektów Topograficznych należy opracować w państwowym systemie odniesień przestrzennych, w układzie współrzędnych płaskich prostokątnych „1992”. Zasięg opracowania obejmuje trzy gminy powiatu wołomińskiego: Jadów, Strachówka, Tłuszcz, tj. ok. 327 km kw.

W ramach zamówienia należy wykonać m.in.:
• aktualizację bazy na podstawie ortofotomapy i wywiadu terenowego w zakresie geometrycznym i atrybutowym; dla elementów widocznych na ortofotomapie błąd położenia obiektów nie powinien przekraczać 3-krotnej wielkości piksela wykorzystywanej ortofotomapy;
• uzupełnienie istniejących zbiorów danych o brakujące klasy obiektów oraz brakujące atrybuty dla wszystkich wymaganych klas obiektów;
• weryfikację poprawności topologicznej oraz interpretacyjnej tworzonej bazy danych;
• uzgodnienie styków opracowywanej bazy z bazami danych obiektów topograficznych dla sąsiednich gmin i powiatów.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać się m.in. wykonaniem w okresie ostatnich 3 lat co najmniej jednej usługi polegającej na opracowaniu bazy danych topograficznych (TBD) w zakresie komponentu TOPO.

Oferty można składać do 2 września br. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie najniższa cena. Termin wykonania prac: 30 listopada 2011 r.

Źródło: UMWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS