wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-18| GIS, Software

AutoCAD Civil 3D 2012 już po polsku

Autodesk udostępnił polską wersję aplikacji AutoCAD Civil 3D 2012 – oprogramowania do tworzenia projektów z zakresu infrastruktury transportowej, wodnej i lądowej.


AutoCAD Civil 3D 2012 już po polsku

AutoCAD Civil 3D umożliwia szybsze i prostsze modelowanie skomplikowanej infrastruktury 3D w odniesieniu do projektów transportowych i infrastrukturalnych. Nowa wersja zawiera zaktualizowane narzędzia usprawniające edycję korytarzy, umożliwiając przy tym jednoczesną interakcję pomiędzy planem sytuacyjnym, profilem i przekrojami. Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z oprogramowania Autodesk Storm and Sanitary Analysis 2012 stanowiącego teraz część pakietu, które zapewnia lepszą integrację z modelem Civil 3D, ułatwiając przeprowadzenie dokładniejszej analizy wodnej we wcześniejszej fazie procesu projektowania.

Polska wersja to zarówno tłumaczenie interfejsu, jak i dodatkowe elementy zawartości dostosowane do naszego rynku. Można je pobrać ze strony producenta.

Pozostałe rozwiązania z zakresu infrastruktury to:
• AutoCAD Map 3D 2012 oferuje teraz modele dla branży gazowej, wodnej, sanitarnej i elektrycznej, zapewniając odpowiednią strukturę dla złożonych danych, wspomagając użytkowników w egzekwowaniu standardów jakościowych i generując bardziej wartościowe dane niezbędne do planowania i zarządzania obiektami infrastrukturalnymi. Użytkownicy mogą teraz poprawiać jakość map, planów i projektów dzięki bezpośredniemu dostępowi do własnych oraz archiwalnych baz danych Esri ArcGIS i ArcSDE.
• Autodesk Infrastrucutre Map Server 2012 oferuje wszystkie funkcje produktów Autodesk MapGuide Enterprise oraz Autodesk Topobase Web, a dodatkowo pozwala korzystać z nowego modułu podglądu mobilnego oraz modułu GeoREST.

Źródło: Autodesk


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS