wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-16| GIS, Firma, Przetargi, Instytucje

Police mają geoportal

Na stronie gminy Police oddano do użytku testową wersję geoportalu będącego częścią gminnego systemu informacji przestrzennej.


Police mają geoportal

W serwisie można przeglądać m.in. warstwy: EGiB, TBD, ortofotomapy (z 2007 i 2002 roku), planów zagospodarowania przestrzennego, a nawet linii komunikacji miejskiej. Geoportal oferuje ponadto dane przestrzenne z sąsiedniego niemieckiego powiatu Uecker-Randow.

Policki SIP za 890 tys. zł buduje spółka OPEGIEKA Elbląg.

Pełna lista lokalnych geoportali znajduje się na Geoforum.pl w zakładce Geodane

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
geoportal policki Tak, minęły trzy lata a ten projekt ciągle w fazie testowej. Kto bierze za to kasę z naszych podatków za coś co nie działa?
odpowiedz zgłoś
tia. Centrum na pewno sporo prądu zżera. Wszystko poszło na rachunki:)
odpowiedz zgłoś
:) widocznie 890tyś ledwo styka na proste ikonki;)
odpowiedz zgłoś
. jak na razie to wersja testowa, wiec na bledy mozna przymknac oko. jednak mam nadzieje, ze takie bledy szybko znikna. zastanawiajace sa tez ikony poszczegolnych budynkow, np szpitali. duzo pracy jeszcze trzeba w to wlozyc
odpowiedz zgłoś
Kto tłumaczył na angielski? Co to znaczy po angielsku gminas i obreb's? :)
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS