wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-12| Imprezy

Geodezja na XVII Forum Teleinformatyki

Hasłem tegorocznego spotkania, które odbędzie się w Miedzeszynie k. Warszawy (22-23 września) jest „Cyfrowa Europa wyzwaniem dla polskiej prezydencji w UE”. Tematem przewodnim Forum będą zagadnienia dotyczące modernizacji funkcjonowania naszego państwa rozpatrywane zarówno z punktu widzenia polskiej prezydencji, jak i zgodności z celami budowy cyfrowej Europy. W bogatym programie Forum przewidziano akcenty związane z naszą branżą.


Geodezja na XVII Forum Teleinformatyki

W ramach sesji pod hasłem „Kluczowe, rządowe i samorządowe projekty informatyczne – stan, wyzwania, perspektywy” główny geodeta kraju Jolanta Orlińska zaprezentuje uwarunkowania prawne, koncepcyjne i realizacyjne kluczowych projektów informatycznych w geodezji i kartografii. W ramach tej sesji przewidziano także prezentację „Integracja informacyjna i technologiczna projektów służby geodezyjnej i kartograficznej” (Infovide-Matrix SA) oraz „Wykorzystanie usług sieciowych do integracji działalności administracji publicznej na przykładzie Geoportal.gov.pl” (Intergraph Polska). Z kolei w ramach sesji „Forum poszukujących samorządowców – usługi i dobre praktyki do wzięcia” geodeta województwa mazowieckiego zaprezentuje wystąpienie pt. „E-administracja na Mazowszu – wyzwania i perspektywy”.

Patronat Honorowy Forum objęli: minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller, prezes Urzędu Regulacji Energetyki Marek Woszczyk, rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. Katarzyna Chałasińska-Macukow, z kolei honorowy patronat sesji dla samorządowców – marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Szczegóły i formularz rejestracyjny

Źródło: BizTech Konsulting SA


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS