wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-12| GIS

Rusza IV edycja konkursu im. Anny Pasek

Jesteś doktorantem/doktorantką i masz mniej niż 30 lat? W badaniach korzystasz z systemów informacji geograficznej (GIS) lub teledetekcji środowiska, a zagadnienia, którymi się zajmujesz mają znaczenie praktyczne? Weź udział w IV konkursie na Stypendium Naukowe im. Anny Pasek i zdobądź roczne stypendium o wartości 45 tys. zł. Termin nadsyłania wniosków mija 15 listopada 2011.


Rusza IV edycja konkursu im. Anny Pasek
Stypendium podzielone jest na dwie nierozerwalne części: stypendium badawcze – 20 tys. zł., (przeznaczone na realizację rocznego projektu badawczego) oraz personalne – 25 tys. zł (pozostające w gestii stypendysty). Stypendium badawcze w przeciwieństwie do personalnego podlega rozliczeniu.

Osoba ubiegająca się o stypendium musi spełniać następujące warunki:
• jest obywatelem Rzeczypospolitej Polski,
• jest doktorantem, uczestnikiem pierwszego, drugiego lub trzeciego roku studiów doktoranckich, dowolnej uczelni lub placówki naukowej na terenie Polski,
• na dzień 15 listopada 2011 nie ukończyła 30 lat (32 lat w przypadku korzystania z urlopu macierzyńskiego/wychowawczego),
• w prowadzonych przez siebie badaniach naukowych twórczo wykorzystuje narzędzia i techniki Systemów Informacji Geograficznej i/lub teledetekcji środowiska,
• prowadzone przez nią badania mają potencjalne znaczenie praktyczne.

Dzięki wparciu ze strony firmy Esri Polska stypendysta Fundacji otrzyma darmową roczną edukacyjną licencję programu ArcGIS Desktop wraz ze wsparciem technicznym. W związku z tym kosztorys projektu nie powinien zawierać kosztów tej aplikacji, jeśli ma być używana w realizacji badań.
Ponadto stypendysta będzie miał możliwość publikacji wyników poszczególnych etapów pracy w różnych mediach, jak również przedstawiania ich na konferencjach, w których Esri Polska bierze udział.

Zgłoszenia wraz z kompletem dokumentów należy składać do 15 listopada. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 31 stycznia 2012 r.

Szczegóły

Źródło: Fundacja im. Anny Pasek


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS