wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-11| GNSS, Sprzęt, Firma, Przetargi

ARiMR jednak kupi GPS-y?

Wyrokiem z 5 sierpnia br. Krajowa Izba Odwoławcza nakazała Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ponowną ocenę ofert w przetargu na 186 odbiorników GPS i jeden GNSS-RTK.


ARiMR jednak kupi GPS-y? <br />
fot. GPS.PL
fot. GPS.PL

Przypomnijmy, że pod koniec lipca agencja unieważniła to postępowanie, gdyż dwie najtańsze oferty, czyli firm Computex Skubianka (3,36 mln zł brutto) i Intaris Warszawa (3,47 mln zł), zostały odrzucone. Pozostałe dwie (Technology Space SA Warszawa – 4,34 mln zł, INS Zabierzów – 4,4 mln zł) przekraczały zaś możliwości finansowe ARiMR.

Po ponownej ocenie ofert agencja za najkorzystniejszą uznała propozycję firmy Intaris z Warszawy, której wartość stanowi 99% budżetu zamawiającego. Spółka ta zaoferowała agencji:
• 186 odbiorników CHC X20-B (12-kanałowe GPS L1),
• jeden odbiornik RTK CHC X90-E (220-kanałowy, 4-systemowy).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
przekręt Jak zwykle przekręt. Przetarg tym razem pewnie ukierunkowany na jednego wykonawcę ale inaczej by nie mogli kupić tyle sprzętu.
odpowiedz zgłoś
koszty, koszty koszty !!! koszty, koszty koszty !!!
odpowiedz zgłoś
ARiMR Jest to dalszy ciąg skandalu , żywcem z poprzedniej epoki-" a rząd się sam wyżywi". Organizacje rządowe są od organizacji prac a nie od ich wykonywania. Szybkim krokiem wracamy do socjalizmu! Nie o taką Polskę walczylismy!
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS