wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-10-04| Prawo, Ludzie, Instytucje

Nowy doradca GGK


Według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez GeoForum główny geodeta kraju Wiesław Potrapeluk powołał na swojego doradcę Tomasza Myślińskiego.

Tomasz Cezary Myśliński jest dyrektorem Biura Geodezji i Katastru m.st. Warszawy. Wcześniej pełnił funkcję geodety powiatowego w Legionowie. Jest absolwentem Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, rocznik 1998.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami wcześniej odwołani zostali doradcy byłego GGK Jerzego Albina (Prof. Wojciech Wilkowski, prof. Sabina Źróbek oraz Ryszard Sławiński).

JP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Do zenka ty to pewnie stary komuch jesteś, dość czerwonych!#$%!i w geodezji!!

kochany stryjek cd. ...podobno ten Cezary skończył też ekonomię i zarządzanie. Czy ktoś wie cuś na ten temat?

Kochany stryjek Jak widać z raportu NIK, lepiej żeby profesorowie nie doradzali. A Mecha, pewnie nie będzie chciał, choć bardziej by się przydał NOWEMU niż niejeden profesur

A W.Sz.P. MECHA kiedy???

Zamienił stryjek Rewelacja profesorów na kolegę - ruszyła akcja zrywania układów w IV RP

5 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt