wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-09| GIS, Mapy, Firma, Przetargi, Instytucje

Warszawa oszczędzi na mapie akustycznej

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy rozstrzygnął przetarg na wykonanie nowej mapy akustycznej stolicy.


Warszawa oszczędzi na mapie akustycznej <br />
fot. Urząd m.st. Warszawy
fot. Urząd m.st. Warszawy
Warszawski ratusz gotowy był przeznaczyć na zamówienie 5 mln zł brutto. Zwycięska (czyli najtańsza) oferta opiewa natomiast na 1,044 mln zł. Złożyło ją konsorcjum wrocławskich firm Lemitor Ochrona Środowiska oraz Geomatic. W postępowaniu wystartowało łącznie trzech oferentów, z których najdroższą propozycję (o wartości 2,212 mln zł) przedstawiło konsorcjum w składzie: OPEGIEKA Elbląg, Acesoft Sopot, SGS Eko-Projekt Pszczyna.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie mapy akustycznej m.st. Warszawy, opracowanie systemu do gromadzenia i przetwarzania danych akustycznych, przebudowa serwisu internetowego MapaAkustyczna.um.warszawa.pl oraz przygotowanie pracowników do użytkowania map.

Mapy akustyczne, które aktualnie dostępne są na stołecznym portalu mapowym, udostępniono na początku 2008 r. W 2007 r. za 4,6 mln zł wykonało je konsorcjum firm BMT Cordah, Acesoft oraz Instytut Ochrony Środowiska w Warszawie.

Źródło: TED, Urząd m.st. Warszawy, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS