wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-08| Geodezja, Mapy, Przetargi

Przetarg na mapę zasadniczą Ustki

Starostwo Powiatowe w Słupsku ogłosiło przetarg nieograniczony na opracowanie numerycznej obiektowej mapy zasadniczej dla obrębów ewidencyjnych miasta Ustka oraz wybranych obrębów ewidencyjnych gminy Ustka w PUWG 2000. Oferty można składać do 16 sierpnia 2011 r.


Przetarg na mapę zasadniczą Ustki

Zamówienie obejmuje również: zaraportowanie rozbieżności pomiędzy treścią mapy ewidencyjnej a mapą rastrową, redakcję numerycznej mapy zasadniczej w skali 1:500 o treści zgodnej z analogową mapą sytuacyjno-wysokościową i zasadniczą z wykorzystaniem numerycznej mapy ewidencji gruntów i budynków, a także skompletowanie operatu z wykonanych prac i przekazanie do Wydziału Geodezji i Kartografii.

Wykonawca powinien wykazać się zrealizowaniem w okresie ostatnich trzech lat co najmniej dwóch podobnych usług o wartości minimum 40 tys. zł brutto każda. Zamawiający żąda też dołączenia do oferty próbek testów plików wsadowych przygotowanych przez wykonawcę na podstawie fragmentu bazy otrzymanej od zamawiającego w formie próbki danych wektorowych (dane graficzne i opisowe) i rastrowych (zeskanowana mapa analogowa). Zadaniem wykonawcy będzie wprowadzenie fragmentu mapy sytuacyjno-wysokościowej o powierzchni ok. 0,5 ha zawierającego treść obligatoryjną i fakultatywną mapy zasadniczej znajdującego się na próbce rastra mapy analogowej. Wykonawca załączy do oferty wynikowe pliki w formacie KCD lub SWING na płycie CD/DVD. Zamawiający dokona próby załadowania przekazanych plików do kopii bazy danych i dokona oceny poprawności wczytanych danych. Jeżeli okaże się, że procedura wsadowego wprowadzania zmian w trybie ładowania wykaże błędy lub że wynik wprowadzenia zmian do bazy danych nie będzie identyczny z wynikiem wprowadzenia tych samych zmian za pomocą posiadanego oprogramowania TurboEWID wersja 7.8., zamawiający odrzuci daną ofertę jako nie spełniającą wymagań określonych w SIWZ.

Powierzchnia zamówienia: ok. 1100 ha. Przewidziane są zamówienia uzupłniające. Wymagane wadium: 1500 zł. Jedynym kryterium wyboru wykonawcy będzie cena. Zakończenie realizacji prac: 25 listopada 2011 r.

Źródło: SP w Ustce


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS