wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-04| Geodezja, Przetargi

Powiat zwoleński: przetarg na mapę zasadniczą

Starostwo Powiatowe w Zwoleniu ogłosiło przetarg nieograniczony na wykonanie numerycznej mapy zasadniczej terenu miasta oraz 8 obrębów gm. Zwoleń: Jedlanka, Koszary, Linów, Melanów, Mostki, Niwki, Osiny, Podzagajnik. Oferty można składać do 5 sierpnia br.


Powiat zwoleński: przetarg na mapę zasadniczą

Realizację prac podzielono na II etapy. Pierwszy obejmuje: • inwentaryzację i analizę dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej znajdującej się w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Zwoleniu. Uzupełnienie numerycznej mapy zasadniczej danymi z istniejącej dokumentacji - kartowanie istniejących operatów i szkiców; • wywiad terenowy i pomiar szczegółów. Drugi dotyczy: • przygotowania dokumentacji do wykonania uzgodnień branżowych oraz wykonania uzgodnień; • uzupełnienia numerycznej mapy wynikami analiz i pomiarów terenowych; • redakcji mapy i dostosowania struktury mapy numerycznej do przepisów prawnych oraz skompletowanie operatu.

Wykonawca powinien wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat zrealizował co najmniej 2 usługi wykonania numerycznej mapy zasadniczej, przy czym wartość każdej z nich nie może być mniejsza niż 150 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru wykonawcy będzie cena. Zakończenie prac przewidziano na 30 marca 2012 r.

Podobne postępowanie przetargowe (obejmujące mapę zasadniczą tylko dla miasta oraz aktualizację klasyfikacji gleboznawczej gruntów) zamawiający unieważnił w czerwcu br., ponieważ wykonawca oferujący najniższą cenę odmówił podpisania umowy, a oferta kolejnego wykonawcy z najniższą ceną przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Źródło: SP w Zwoleniu, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS