wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-04| Geodezja, Przetargi

Powiat zwoleński: przetarg na mapę zasadniczą

Starostwo Powiatowe w Zwoleniu ogłosiło przetarg nieograniczony na wykonanie numerycznej mapy zasadniczej terenu miasta oraz 8 obrębów gm. Zwoleń: Jedlanka, Koszary, Linów, Melanów, Mostki, Niwki, Osiny, Podzagajnik. Oferty można składać do 5 sierpnia br.


Powiat zwoleński: przetarg na mapę zasadniczą

Realizację prac podzielono na II etapy. Pierwszy obejmuje: • inwentaryzację i analizę dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej znajdującej się w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Zwoleniu. Uzupełnienie numerycznej mapy zasadniczej danymi z istniejącej dokumentacji - kartowanie istniejących operatów i szkiców; • wywiad terenowy i pomiar szczegółów. Drugi dotyczy: • przygotowania dokumentacji do wykonania uzgodnień branżowych oraz wykonania uzgodnień; • uzupełnienia numerycznej mapy wynikami analiz i pomiarów terenowych; • redakcji mapy i dostosowania struktury mapy numerycznej do przepisów prawnych oraz skompletowanie operatu.

Wykonawca powinien wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat zrealizował co najmniej 2 usługi wykonania numerycznej mapy zasadniczej, przy czym wartość każdej z nich nie może być mniejsza niż 150 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru wykonawcy będzie cena. Zakończenie prac przewidziano na 30 marca 2012 r.

Podobne postępowanie przetargowe (obejmujące mapę zasadniczą tylko dla miasta oraz aktualizację klasyfikacji gleboznawczej gruntów) zamawiający unieważnił w czerwcu br., ponieważ wykonawca oferujący najniższą cenę odmówił podpisania umowy, a oferta kolejnego wykonawcy z najniższą ceną przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Źródło: SP w Zwoleniu, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS