wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-01| Geodezja

Zawód geodety okiem gorlickiej TV

Jakie są blaski i cienie bycia geodetą? Na czym polega jego praca? Jak skorzystać z jego usług? Na te i inne pytania odpowiadają autorzy filmu pt. „Geodezyjne ABC” wyemitowanego na antenie Regionalnej Telewizji Gorlickiej.


Zawód geodety okiem gorlickiej TV

O tajnikach tego zawodu opowiadają geodeci z firmy Geomiar z Jarosławia. Funkcjonowanie geodezji w strukturach powiatu prezentują z kolei starosta powiatu gorlickiego, sekretarz powiatu oraz geodeta powiatowy. O bolączkach związanych z katastrem austriackim opowiada natomiast inspektor nadzoru Józef Maślanka.

Zobacz film

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
o co chodzi moze któryś geodeta z sympatycznej ziemi gorlickiej napisze o co chodzi staroscie z tym "występem" wiem ze tam jest duzo skarg na geodetów ale z drugiej strony z tej ziemi pochodzi trzon MGGP z panem prezesem Grybosiem na czele
odpowiedz zgłoś
???????????? Dlaczego starosta zaprasza ludzi z poza powiatu gorlickiego i namawia do składania skarg na swoich
odpowiedz zgłoś
... a po co one zwykłemu ludowi od razu mówią i to w telewizyji, ze na geodete mozna złożyć skargę i to jeszcze podają gdzie i do kogo? Po co to jest mówione? Od lat urzędnicy wszystko pie... a teraz jeszcze dochodzi nastawianie ludu wrogo do geodeta. Mundre to jest?
odpowiedz zgłoś
SOPPG Stowarzyszenie Osób Poszkodaowanych Przez Geodetów ma siedzibę w Gorlicach i tak kiepskim filmem napewno nie uzdrowi sie sytuacji .Tam Pani Pitera ma pełne ręce pracy.
odpowiedz zgłoś
Beznadziejna ekipa Za tak przenoszony instrument zwolniłbym pracownika!!!!
 4 
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS