wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-29| Geodezja, Instytucje

Nowy geodeta województwa wielkopolskiego

20 lipca 2011 r. marszałek województwa wielkopolskiego powołał Piotra Liberskiego na stanowisko geodety województwa.


Nowy geodeta województwa wielkopolskiego
Piotr Liberski jest absolwentem Technikum Geodezyjno-Drogowego w Poznaniu (1993-98) i Akademii Rolniczej we Wrocławiu, na której najpierw na kierunku geodezja i kartografia ukończył studia inżynierskie (1998-2002), a później magisterskie o specjalności geodezja gospodarcza i gospodarki nieruchomościami (2002-04). Naukę kontynuował na studiach podyplomowych w zakresie administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2007-08). Posiada uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1. i 2. W roku 1998 rozpoczął pracę zawodową na stanowisku geodety w produkcji geodezyjnej.
Od 1 września 2005 r. zatrudniony w Oddziale Geodezji i Kartografii Departamentu Geodezji, Kartografii i Gospodarki Mieniem w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, najpierw na stanowisku inspektora, potem głównego specjalisty i wreszcie kierownika oddziału.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
geo Gratulacje dla Piotrusia;-) ciesze się ze ci się udało
 1 
odpowiedz zgłoś
do celownika Aż boli czytać co piszesz. To chyba z zazdrości drogi Celowniku. Nie masz pojęcia kim jest Piotrek i jak mniemam go nie znasz, nawet trochę. Bo gdybyś znał to pisałbyś takich populistycznych bzdur, że to nominacja partyjna, że bogaci rodzice. Ani jedno ani drugi nie jest prawdą. Wszystko, co Piotrek osiągnął w zakresie swojej kariery zawdzięcza wyłącznie sobie i swojej pracy. Po prostu nikt inny jak on nie zasłużł sobie na taki awans. Zawsze był na studiach najlepszy a przy tym koleżeński. To, że ktoś taki znalazł się w takim miejscu to bardzo dobrze. On umie docenić czyjąś ciężka pracę, umiejętności. Niema żadnych popleczników i nigdy nie miał. Po prostu jest dobrym człowiekiem i fajnym przyjacielem. Łatwo jest pisać takie dyrdymały jak Ty, niż po prostu pogratuloważ komuś, komu udało się osiągnąć sukces. To takie polskie, niestety....
 1 
odpowiedz zgłoś
:-) gratuluję! i powodzenia życzę!!!
odpowiedz zgłoś
:-) właściwy człowiek na właściwym miejscu .Gratulacje!
odpowiedz zgłoś
... pewnie celownikowi tatuś nie tylko studia i niekończące się imprezy sponsorował, ale i robotę załatwił...
odpowiedz zgłoś
:-) Gratulacje i powodzenia
odpowiedz zgłoś
. Tak czy owak szybka kariera w pełni po linii partii...
odpowiedz zgłoś
. może celownikowi tatuś sponsorował studia więc cwaniakuje;)
odpowiedz zgłoś
do "nowy geodeta" a co masz do studiów zaocznych? Nie wszystkich stać na studia dzienne. Myślenie nie boli...
odpowiedz zgłoś
nowy geodeta Szybka kariera - studia oczywiście zaoczne i właściwa przynależność partyjna
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
10 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS