Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-29| GIS, Firma, Przetargi

Kto będzie nadzorować lubelski SIP?

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego rozstrzygnął przetarg na świadczenie usług inżyniera projektu pn. „Budowa Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej”.


Kto będzie nadzorować lubelski SIP?

Najkorzystniejszą, czyli najtańszą ofertę (o wartości blisko 350 tys. zł) złożyły firmy Infostrategia z Krakowa oraz Nizielski & Borys Consulting z Katowic. W przetargu uczestniczyły także firmy GeoInvent SA Warszawa (oferta odrzucona) oraz Comp SA Warszawa (357 tys. zł). UMWL mógł przeznaczyć na zamówienie do 480 tys. zł.

Zadania inżyniera projektu obejmują przygotowanie, organizację, nadzór, koordynację, doradztwo i zapewnienie zamknięcia całego procesu wdrożeniowego związanego z realizacją projektu Regionalnej IIP, tj.:
• doradztwo i nadzór przy opracowaniu dokumentacji technicznej,
• doradztwo i nadzór przy wdrażaniu i udział w odbiorze produktów projektu,
• doradztwo i udział w obsłudze finansowej dotyczącej współfinansowania projektu ze środków Unii Europejskiej,
• obsługę prawną,
• w uzgodnieniu z zamawiającym – zarządzanie projektem,
• doradztwo i udział w przeprowadzaniu procedur o udzielanie zamówień publicznych,
• kontrolę jakości na każdym etapie realizacji projektu,
• wykonywanie, w razie potrzeby innych czynności wynikających z zasad zarządzania projektami, a które są niezbędne do prawidłowej realizacji projektu w celu szeroko rozumianego zabezpieczenia interesu zamawiającego.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS