Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-28| GIS, Przetargi, Instytucje

Umowa na bazy danych dla opolskiego SIP podpisana

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego 25 lipca podpisał umowę na utworzenie i uzupełnienie przestrzennych regionalnych baz danych wraz z systemem zarządzania danymi celem zasilenia projektu „Opolskie w Internecie – system informacji przestrzennej i portal informacyjno-promocyjny Województwa Opolskiego”.


Umowa na bazy danych dla opolskiego SIP podpisana

Zamówienie zrealizuje spółka OPGK Opole za 504,3 tys. zł netto (wartość szacunkowa wynosiła niecałe 418 tys. zł netto). Była to jedyna oferta złożona w przetargu. Planowany termin realizacji prac: 5 miesięcy od udzielenia zamówienia.

Zamówienie obejmuje:
• opracowanie bazy jednorodnego numerycznego modelu terenu oraz bazy ortofotomapy dla obszaru województwa,
• wykonanie uproszczonej wizualizacji 3D,
• wykonanie narzędzia – aplikacji do importu danych referencyjnych Bazy Danych Obiektów Topograficznych, danych ewidencji gruntów i budynków SWDE, bazy rejestru TERYT,
• wykonanie migracji obiektów Bazy Danych Obiektów Topograficznych oraz istniejących baz tematycznych znajdujących się w zasobie WODGiK w Opolu do bazy operacyjnej wraz z przeniesieniem i dostosowaniem zasobu źródłowego do struktur zgodnych z aktualnymi wytycznymi GUGiK,
• wykonanie i wdrożenie nowych projektów serwisów Biuletynu Informacji Publicznej i Regionalnych Programów Operacyjnych.

Żródło: UMWO, TED


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS